Açıklama
| Açıklama | 7/24 Harddisk |
|---|---|
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 3.5" |
| Cache | 256mb |
| Devir Hızı | 5400rpm |
| Garanti | TR Dist ürünü |
| Kapasite | 4TB |
| Marka | TOSHIBA |
| Model | S300 |
| Ürün Kodu | HDWT840UZSVA |
| Açıklama | 7/24 Harddisk |
|---|---|
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 3.5" |
| Cache | 256mb |
| Devir Hızı | 5400rpm |
| Garanti | TR Dist ürünü |
| Kapasite | 4TB |
| Marka | TOSHIBA |
| Model | S300 |
| Ürün Kodu | HDWT840UZSVA |