TWINMOS TM256GH2UGL H2 ULTRA 2.5" 256GB (580/550MB/s) SATA (3D NAND) SSD Disk (Gri)
SKU: 33220
GTIN: 6291104607477
Stok Durumu:
49 Adet
Açıklama
| Açıklama | (Gri) |
|---|---|
| Arayüz | SATA |
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | TWINMOS |
| Model | H2 ULTRA |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (580/550MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB - 256GB |
| Ürün Kodu | TM256GH2UGL |