A4 TECH FG2200 AIR2 Q Türkçe Kablosuz Siyah Mini 1200dpi Klavye+ Mouse
SKU: 40338
GTIN: 4711421996921
Stok Durumu:
3 Adet
Açıklama
| Marka | A4 TECH |
|---|---|
| Model: | FG2200 Air2 |
| Bağlantı: | 2,4 GHz |
| Çalışma Menzili: | 10~15 m |
| Fare: | DPI: 1200 |
| Fare: | Stil: Simetrik |
| Fare: | Boyut: 109(U) x 64(G) x 36(Y) mm |
| Fare: | Ağırlık: 62 gr |
| Klavye: | Rapor Hızı: 125 Hz |
| Klavye: | Karakter: Lazer Gravür |
| Klavye: | Boyutlar: 313(U) x 138(G) x 26(Y) mm |
| Klavye: | Ağırlık: 321 gr |