Açıklama
| Açıklama | Monitör |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Diğer | (Vesa) AdaptiveSync |
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Ekran Tipi | LED |
| Marka | ASUS |
| Model | Gaming |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 1ms 100Hz |
| Tipi | FullHD |
| Ürün Kodu | VP227HF |
| Vga Arabirimi | VGA HDMI |
| Açıklama | Monitör |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Diğer | (Vesa) AdaptiveSync |
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Ekran Tipi | LED |
| Marka | ASUS |
| Model | Gaming |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 1ms 100Hz |
| Tipi | FullHD |
| Ürün Kodu | VP227HF |
| Vga Arabirimi | VGA HDMI |