| Marka | ASUS |
|---|
| Model | ExpertBook B1 |
|---|
| Ürün Kodu | B1503CVA-I58G512B3D |
|---|
| İşlemci | Intel® Core™ i5-1334U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
|---|
| Bellek | 8GB DDR5 , 2 adet bellek yuvası. |
|---|
| Sabit Disk HDD/SSD | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe® 4.0 SSD |
|---|
| Monitör | 15.6" 1920x1080 300 nits LED Baclit ekran Anit Glare |
|---|
| Ekran Kartı | Intel® UHD Graphics |
|---|
| İşletim Sistemi | Free DOS |
|---|
| Ağ-İletişim | GLan, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
|---|
| USB Port | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery |
|---|
| HDMI Port | HDMI 1,4 |
|---|
| Diğer Portlar | RJ45, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, |
|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
|---|
| Optik Sürücü | Yok |
|---|
| Entegre Webcam | 1080p FHD camera With privacy shutter |
|---|
| Batarya-Pil | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
|---|
| Ses Sistemi | Audio by Dirac, Built-in speaker, microphone |
|---|
| Klavye-Mouse | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
|---|
| Ağırlık | 1.64 kğ batarya ile |
|---|
| Boyutlar (G X D X Y) | 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm |
|---|
| Parmak izi | Yok |
|---|
| Renk | Gri |
|---|
| Diğer - Açıklama | - |
|---|
| Garanti Süresi | 24 ay |
|---|
| EAN Kodu | "4711387991091" |
|---|
| Üretici link | - |
|---|