| Marka | DELL |
|---|
| Model | Vostro 3530 |
|---|
| Ürün Kodu | N1601PVNB3530U |
|---|
| İşlemci | Intel® Core i7-1355U processor 3.70 GHz (12M Cache, up to 5.00 GHz) |
|---|
| Bellek | 8gb DDR4-3200 Mhz, 2 yuva Max 32gb |
|---|
| Sabit Disk HDD/SSD | 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD |
|---|
| Monitör | 15,6 inç, FHD 1920 x 1080, 120 Hz, parlama önleyici, %45 NTSC, 250 nit, IPS, 3,25 mm, AG, Düz |
|---|
| Ekran Kartı | Tümleşik Intel Iris Xe |
|---|
| İşletim Sistemi | Linux-Ubuntu |
|---|
| Ağ-İletişim | Glan, 802.11ac 1x1, Bluetooth |
|---|
| USB Port | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 2xType-C |
|---|
| HDMI Port | 1xHDMI 1.4 |
|---|
| Diğer Portlar | RJ45, Birleşik Kulaklık/Mikrofon, |
|---|
| Kart Okuyucu | - |
|---|
| Optik Sürücü | Yok |
|---|
| Entegre Webcam | HD 720p |
|---|
| Batarya-Pil | 4 hücreli pil 54 Wh |
|---|
| Ses Sistemi | 2 tuned speakers with Waves MaxxAudio® Pro |
|---|
| Klavye-Mouse | Q Türkçe Non backlit (Numeric Tuş takmı var) - Touchpad |
|---|
| Ağırlık | 1,66 kğ başlangıç, |
|---|
| Boyutlar | Yükseklik: 16,96 mm - 22,47 mm, Genişlik: 358,50 mm, Derinlik: 235,56 mm |
|---|
| Parmak izi | Yok |
|---|
| Renk | Carbon Black - Siyah |
|---|
| Diğer - Açıklama | - |
|---|
| Garanti Süresi | 24 ay yerinde |
|---|
| EAN Kodu | - |
|---|
| Üretici link | https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/vostro-15-laptop/spd/vostro-15-3530-laptop |
|---|