POSBANK 1560G İntel N97 8GB DDR4 256GB SSD 15,6" Multi Dokunmatik EDGE EG H156 Pos Pc + 10.1" Arka Ekran
SKU: 39563
GTIN: 39563
Stok Durumu:
5 Adet
Açıklama
| Açıklama | Pos Pc + 10.1" Arka Ekran |
|---|---|
| Bellek | 8GB DDR4 |
| Diğer | EDGE EG H156 |
| Ekran | 15,6" Multi Dokunmatik |
| işlemci | İntel N97 |
| Marka | POSBANK |
| Sabit Disk | 256GB SSD |
| Ürün Kodu | 1560G |