POSBANK AN-1560G APEXA İntel N97 8GB DDR4 256GB SSD 15,6" Multi Dokunmatik EDGE EG H156 Pos PC
SKU: 39565
GTIN: 39565
Stok Durumu:
4 Adet
Açıklama
| Açıklama | Pos PC |
|---|---|
| Bellek | 8GB DDR4 |
| Diğer | EDGE EG H156 |
| Ekran | 15,6" Multi Dokunmatik |
| işlemci | İntel N97 |
| Marka | POSBANK |
| Sabit Disk | 256GB SSD |
| Ürün Kodu | AN-1560G APEXA |