EVEREST ES512A 2.5" 512GB (550/460MB/s) SATA (3D NAND) SSD Disk
SKU: 40143
GTIN: 8680096122828
Stok Durumu:
243 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | EVEREST |
| Nand Tipi | (3D NAND) |
| Okuma-Yazma | (550/460MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Ürün Kodu | ES512A |