WESTERN DIGITAL WDS250G5G0A Green 2.5" 250GB (545MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 40361
GTIN: 619659219246
Stok Durumu:
70 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 250GB |
| Marka | WESTERN DIGITAL |
| Model | Green |
| Okuma-Yazma | (545MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB - 256GB |
| Ürün Kodu | WDS250G5G0A |