Açıklama
| Açıklama | Monitör |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Diğer | 5xUSB Hub |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Ekran Tipi | LED |
| Marka | DELL |
| Model | Professional |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 8ms 100Hz |
| Ürün Kodu | P2725H |
| Vga Arabirimi | VGA HDMI DP |
| Açıklama | Monitör |
|---|---|
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Diğer | 5xUSB Hub |
| Ekran Boyutu | 27" |
| Ekran Tipi | LED |
| Marka | DELL |
| Model | Professional |
| Renk | Siyah |
| Tepki Hızı | 8ms 100Hz |
| Ürün Kodu | P2725H |
| Vga Arabirimi | VGA HDMI DP |