CODEGEN CDG-128GB-SSD25 2.5" 128GB (560/500MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 25859
GTIN: 8697713187511
Stok Durumu:
454 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 128GB |
| Marka | CODEGEN |
| Okuma-Yazma | (560/500MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 120GB - 128GB |
| Ürün Kodu | CDG-128GB-SSD25 |