CODEGEN CDG-256GB-SSD25 2.5" 256GB (560/500MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 30964
GTIN: 8697713188686
Stok Durumu:
72 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | CODEGEN |
| Okuma-Yazma | (560/500MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB - 256GB |
| Ürün Kodu | CDG-256GB-SSD25 |