CODEGEN CDG-512GB-SSD25 2.5" 512GB (520/480MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 25857
GTIN: 8697713187535
Stok Durumu:
50 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Marka | CODEGEN |
| Okuma-Yazma | (520/480MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Ürün Kodu | CDG-512GB-SSD25 |