DAHUA SSD-C800AS128G C800A 2.5" 128GB (500/400MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk
SKU: 31992
GTIN: 6923172501929
Stok Durumu:
25 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 128GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C800A |
| Nand Tipi | (3D TLC) |
| Okuma-Yazma | (500/400MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 120GB - 128GB |
| Ürün Kodu | SSD-C800AS128G |