DAHUA SSD-C800AS512G C800A 2.5" 512GB (550/470MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk
SKU: 31993
GTIN: 6923172501905
Stok Durumu:
147 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Marka | DAHUA |
| Model | C800A |
| Nand Tipi | (3D TLC) |
| Okuma-Yazma | (550/470MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Ürün Kodu | SSD-C800AS512G |