HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/256G Elite Seri 2.5" 256GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 27339
GTIN: 8698829039886
Stok Durumu:
272 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 256GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 240GB - 256GB |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/256G |