HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/512G Elite Seri 2.5" 512GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 27180
GTIN: 8698829039893
Stok Durumu:
84 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 512GB |
| Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/512G |