HI-LEVEL HLV-SSD30ELT/128G Elite Seri 2.5" 128GB (560/540MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 26930
GTIN: 8698829039879
Stok Durumu:
261 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 128GB |
| Kapasite Aralığı | 120GB - 128GB |
| Marka | HI-LEVEL |
| Model | Elite Seri |
| Okuma-Yazma | (560/540MB/s) |
| Ürün Kodu | HLV-SSD30ELT/128G |