HIKVISION SSD-C100/480G 2.5" 480GB (550/470MB/s) SATA SSD Disk
SKU: 40630
GTIN: 6954273657017
Stok Durumu:
27 Adet
Açıklama
| Arayüz | SATA |
|---|---|
| Boyut | 2.5" |
| Diğer | SSD Disk |
| Kapasite | 480GB |
| Marka | HIKVISION |
| Okuma-Yazma | (550/470MB/s) |
| SSD Kapasite Aralığı | 480GB - 512GB |
| Ürün Kodu | SSD-C100/480G |